Mądrość ezoteryczna

Kosmiczne i uniwersalne prawa rządzą naszym egzystowaniem, czy jesteśmy tego świadomi czy nie. Są to uprawnienia duchowe, my żyjemy z dnia na dzień. Są krótsze i dłuższe jego cykle. W roślinach, na wzór, nasiona, które przyjmują swój czas wzrostu. W miarodajnych sprzyjających warunkach zaczynają kwitnąć, a później świecić w całkowitej okazałości, dając uciecha na krótszy lub dłuższy sezon czasu, w zależności od gatunku rośliny lub kwiatu, aż w końcu więdną i umierają, by istnieć ponownie poddane recyklingowi.

Wszystko w naturze, ludzie włącznie, wszystko w naszym globie, działa w tym samym rytmie, na bazie ustalonego rytmu. Nasze życie, nasze towarzystwa, nasze relacje całe nasze istnienie, pracuje w tym samym rytmie, wszystko nieustannie odnawia się i umiera. Nic nie pozostaje stałe albo w stagnacji. Nic w naturze nie jest marnowane na podstawie ustawy z dnia Recycling, absolutnie wszystko odwiedza zawracane w przyrodzie.

My istoty ludzkie wytrzymałe na naprawy. Spodziewamy się, że wszystko zostanie tak samo, myślimy, że rzeczy będą przebywać trwać wiecznie. Ponieważ zgodnie z ustawą z Ruchu, prawo rozwoju, Prawo wibracji i Upoważnienie może zmienić wszystko, jest w niezmiennym ruchu. Im więcej jesteśmy świadomi i świetniej rozumiemy to tym więcej jesteśmy w korespondencji z przepływem ciepła tych praw natury.

Ta dawna wiedza renomowana tylko wybieranym w przeszłości, dziś nie jest już tajemnicą. Ta mądrość ezoteryczna uczęszcza teraz przydatna dla wszelakiego, kto był zainteresowany, a kto pragnie wiedzieć. Ale trzeba istnieć bardzo ostrożnym. Musisz zdecydować, w co zawierzać, a co nie wierzyć. Aby egzystować w stanie odróżniać i odróżnić, trzeba opracować i wyostrzyć zarówno intuicję, jak i abstrakcyjne myślenie, szósty i siódmy zmysły duchowy, tak, że można doradzić sobie z naporem wiadomości, z jakich niektóre potrafią być całkowitymi śmieciami. Musisz widzieć, w co zawierzać, a co nie wierzyć, znać pełnomocnictwa odszkodowawcze, bo inaczej, możesz zostać oszukany.

Charakter mojego egzystowania zmusił mnie do rozmyślania o tych przepisach. Przepisy odszkodowawcze, mogą istnieć skomplikowane. Prawo zmian, prawo akceptacji i prawo odszkodowania znowu zawitały w moim prywatnym życiu, nie byłam tego świadoma. Przeprowadzałam się do krajów i innych kultur tak sporo razy w moim młodocianym życiu, zawsze starałam się osiągnąć pozytywne nastawienie do bytowania i zmian. Po przejściu każdej zmiany, szybko akceptowałam nowatorskie otoczenie i jego prawo. Ten przebieg zmian przyszedł do mnie stopniowo, po doznaniu bólu i cierpienia przyznali mi szerokie odszkodowanie. Okoliczności wypadku były trudne, jednak werdykt uznał odszkodowanie.

Widzisz, moja pasja w życiu to uzyskiwanie odszkodowań i nieustająca walka o swoje upoważnienie. A odkąd tylko sięgam pamięcią odszkodowania zawsze były przyznawane. Nauki prawa zajmują mnogo czasu i uwagi. I to całego dnia w moim życiu uczę się prawa.

Dla mnie świat wewnętrzny bywa bardzo pozorny, bardziej aniżeli materialny, w którym żyję. Moja wewnętrzna energia jako była we mnie już od dziecka. Moja kochana mateńka miała w zwyczaju paktować: ” Żal mi człowieka, który wychodzi za małżonek! Musisz wspominać, to było na Bezpośrednim Wschodzie w 1940 roku, kobiety trwale miały istnieć posłuszne i nie zdołały mieć osobistego zdania. ” Moje rodzeństwo wyśmiewało się ze mnie, bo nie rozumieli mnie i do tej pory także nie traktują mnie poważnie.
Dla mnie to wszystko został bardzo proste i jasne. Choroba psychiczna bywa moją drugą naturą. Nie widzę siebie jako osobliwość. Wręcz odwrotnie widzę siebie jako błogosławioną. Nigdy nie czuję, że jestem sama. Ta wewnętrzna wiedza, co jest trudne do objaśnienia, daje mi niesamowitą siłę wewnętrzną. Bez aspektu na to, co objawia się w moim życiu, udaje mi się przetrwać, bo opieram się na tej wewnętrznej wiedzy i wewnętrznej sile.

Dorastałem w globie bajek o Aladynie, Ali Babie i podań z tysiąca i jednej nocy. Czy wiesz, że w tych bajkach znajdują się wszelkie uniwersalne uprawnienia, jeśli ktoś dba, aby bardzo pieczołowicie słuchać i odczytywać między wierszami? Te Rozkoszne prawdy są nam wszędzie przekazane, ale tylko wówczas, gdy zależy nam, aby przestrzegać i tylko wówczas, gdy zależy nam, aby widzieć. Możemy je widzieć, jeśli raczymy, wszędzie wokół nas w życiu, są one nam objawione w filmach, w księgach, w poezji, w sztuce, w dziennym życiu. Czasami wyrażenia mądrości istnieją upuszczone jak skarb, dla szablonowych ludzi. Możemy je przepuścić, jeśli nie będziemy dość uważni. W życiu, jesteśmy zwyczajnie zbyt zajęci naszymi doczesnymi sprawami, żyjemy głównie w dużym pośpiechu. Jesteśmy wyczerpani tymi każdymi sprawami i tak zwanymi ważnymi rzeczami, które absorbują naszą obserwację, że nie matki czasu, aby naprawdę żyć, by posłuchać albo zobaczyć poważne prawdy o życiu. Musimy uchwycić prawdziwe znaczenie samego życia, niestety zapominamy, dlaczego jesteśmy tutaj w ogóle.

Prawa kosmiczne rządzą wszystkim w kosmosie. A wszystko dominuje się uniwersalnymi prawami na świata, i pełnomocnictwa te manifestują się poprzez energię.

Wszystko we wszechświecie pozostał naukowo i uczęszcza matematycznie doskonale opracowane do minionego najdrobniejszego szczegółu. Istnieje uprawnienie i ład we wszechświecie i na świata. Na przykład gdy słońce nagle wyjdzie z orbity pełny nasz wszechświat po prostu upadnie i wszystko umrze w ciągu sekundy. Wszechświat został idealnie uporządkowanym miejscem, pomimo wszelkiego chaosu który obserwujemy wokół nas. Wszystkie odmiany życia i wszystkie działania, które występują we wszechświecie istnieją regulowane przez prawo powszechne. Minerały, rośliny i zwierzęta żyją zgodnie z prawami wszechświata. My, ludzie, jesteśmy wyłącznym gatunkiem na tej gleby, który jest na tyle arogancki, aby sądzić, że jesteśmy sprawni i na tyle silni.

Na wzór teraz instruuje się z Tobą i robię to ze świadomością, ponieważ moim zamiarem jest, aby oddać Ci wiedzę i podzielić się z Tobą pewną ważną znają, która będzie bardzo korzystna dla Ciebie. Wiele lat temu, gdy miałam dwadzieścia lat, byłam sfrustrowana i szkodliwa, a moje hormony były w amoku, chciałam wojować z moim młodocianym i naiwnym mężem i krzyczałam na niego. Biedny facet uciekł, jakby grom uderzył go i to mnie jeszcze wybitniej rozwścieczyło. To nie zadziałało pięknie, ani na mnie, ani na niego. On z kolei nie posiadał nic do powiedzenia i to mnie zdenerwowało jeszcze więcej. On nie podziela myśli i uczuć ze mną.

To był jak gdybyśmy płynęli pod prąd rzeki, będziemy musieli zmagać się o sporo trudniej, aby przejść do przodu. A jeżeli prąd będzie bardzo silny to nie popłyniemy do przodu w ogóle. Tak więc, gdy matki problemy w naszym życiu, zgadnij, co to znaczy? Oznacza to, że wykonujesz coś, źle. Widzisz, my uczymy się przepisów pełnomocnictwa cały okres, we każdym, co wykonujemy, staramy się dowiedzieć jak najwybitniej.

Spróbować i spróbować jeszcze raz i jeszcze raz, zawalczyć o duże zadośćuczynienie. Jest to przeświadczony znak, że chodzisz do frontu. Musisz koncesjonować mu wypocząć. Zdając sobie istotę, że spróbowałeś różnego podejścia, inny kąt widzenia bywa dobrym rozwiązaniem. Być czasem czas na zmiany jest niepoprawny, więc zdecyduj się wytworzyć to w późniejszym terminie. Uparta i nieświadoma persona będzie widzieć katastrofy przez kompletne swoje życie.
W tym samym sezonie można doznać w swoim życiu prawdziwej radości i szczęścia, jeśli wszystko pójdzie bardzo sprawnie. Nie będzie wymagało to sporo wysiłku z Twojej strony. Oznacza to, że przeprowadzasz coś zgodnie z uprawnieniem. Doświadczyłeś istnienia i wiesz jak wszystko dzieje się prosto i przyjemnie dla ciebie. Jeśli potrafisz stać się biesiadnym na tą moc, możesz wyrządzić swoje życie o dużo łatwiejszym i potrafisz uniknąć wielu problemów i kłopotów w życiu. Zaczynasz odczuć spokój i melodię w swoim życiu, oraz doświadczać wewnętrznego spoczynku.

Dość zazwyczaj mamy w zwyczaju dołowanie się poprzez uwalnianie negatywnej ciepła, taką jak strach, wątpliwości, gniew, lenistwo, zazdrość. Są to każde negatywne energie, które sprawiają, że czujemy się źle, bo utrzymują nas jak niewolników w naszych osobistych ograniczeniach, naszym własnym małym, malutkim mrocznym świecie, utrzymując nas z dala od światła, to zatrzymuje nas od istnienia radosnymi i pozytywnymi osobami.

Prawo wolności mówi nam, że wszystko miało być za darmo. Nie ma wyjątków od tego uprawnienia. Wszyscy jesteśmy wolnymi istotami, bez względu na rasę, kolor cery, wiek i różnice płci. Twój małżonek, twoja córka, twój syn, twój pracownik, rodzic, twój najbliższy i każdy człowiek, absolutnie każdy z nas ma być wolnym człowiekiem, ma posiadać swobodę myślenia, swobodę funkcjonowania, samodzielnie dokonywać wyborów. W miłości, na model, zazdrość i zaborczość odpycha ukochanych od siebie, dając kompletną swobodę sobie na wzajem przyciągamy szczęście. W chwili, gdy doprowadzamy do zniewolenia, do manewrowania drugim człowiekiem naruszamy jego pełnomocnictwa wolności i będzie to posiadało swoje konsekwencje zgodnie z prawem przyczyny i wyniku, a to odwróci się przeciw nam.

Nie ma grzywny w piekle. Zapomnij o tym! Prawo Sprawiedliwości działa tak, że gdy robisz źle przyjdzie czas, gdy trzeba będzie zapłacić za to. I to się dzieje na planecie, w tym życiu.

Bóg, twórca naszego ziemi, naprawdę wszystko zupełnie opracował dla nas w najdrobniejszych komponentach. Bóg uczęszcza geniuszem! Wszechmogący Bóg dał nam również prawo skruchy. Prawo to stwierdza, że gdy wykonujesz coś nie tak dopada Cię skrucha. W antycznych czasach to uprawnienie zostało słabo zrozumiane i panowało ogólne przekonanie, że należy złożyć ofiarę, aby przebłagać bogów. To pozostał przesąd, lub co więcej prawdopodobne, ustawa została celowo fałszywie interpretowana przez niektórych mężczyzn, którzy pragnęli mieć kontrolę nad niewiedzą jednostek. Do dziś w niektórych pasach świata, oraz w niektórych wyznaniach jest zwyczajem, aby zabijać zwierzaki w ofierze. Niewiarygodne, ale prawdziwe.

W skrócie ofiara potrzebuje, aby zrezygnować z uciechy i włożyć pomocniczy wysiłek. Bardzo miniaturowe krzywdy można chyżo wynagrodzić komunikując, że bywa Ci przykro i przeproszenie jednostki oraz danie jej pudełka czekoladek i kwiatów istnieje lepszym rozwiązaniem.

W rzeczywistości, przez te każde akty poświęcenia, jednostka jest zmuszona do wykonywania autorefleksji, samokontroli i samodyscypliny, które egzystują bardzo poszukiwane, aby się rozwijać.

Wszystko w naszym globie jest w doskonałej równowadze. A przynajmniej powinno istnieć w równowadze.

Mamy szansa wyboru, aby uaktywnić uprawnienie wyboru i uprawnienie wolności, gdy samodzielnie decydujemy. Na model, możemy mówić: \”od tej chwili będę zdawać sobie kwestię z moich idei, będę świadomy tego co robię i informuję. ”

Prawo przebaczenia istnieje jednym z najpiękniejszych praw, ponieważ moc przebaczenia jest uzdrawiającą energią. I potrafimy nauczyć siebie, jak przebaczać. Przebaczenie odwiedza oczyszczeniem. Pozwól im odejść, niech to uczucie niechęci odejdzie, praktyka przebaczania bywa ważna, dzięki niej zobaczysz jak dużo lżejszy się poczujesz. To odwiedza takie podstawowe. Wszystko co potrzebne to twoja decyzja i postanowienie. Proś o przebaczenie kogoś, kto nie doznał krzywdzie i zobacz jak pięknie się odczuje. To działa, nawet jeżeli nie zdołasz mówić do nich samodzielnie.

Niszczenie naszego środowiska, nasze materialistyczne zachowanie, niesprawiedliwość społeczna, zbrodnia, wojny, eksploatacja środków naturalnych, to wszystko symptomy ogromnej nierównowagi w naszej humanistycznej naturze i nie potrafilibyśmy za to oskarżać tylko siebie. Nasza ludzkość wywołała naszą osobistą nędzę. Mamy okazję winić Boga za każde nasze cierpienia.

Ludzie istnieją w zwyczaju powiedzieć:

Jak Bóg mógł do tego pozwolić?

Gdzie odwiedza Bóg? Czy istnieje Bóg?

Bóg potrzebuje, że tak! To uczęszcza wola Boża, aby tak się stało!

My zabijamy w imię Boga!

Bóg karze nas. itd. itd.

Ale wszystko to istnieją tylko bzdury!

Bóg nie ma całkowicie nic łącznego z tym wszelkim. To my, ludzie, którzy wykonujemy to dla siebie i odmiennych nawzajem.

Bóg stworzył ten ziemia w cudownie uporządkowany sposób i wszystko odrabia jak perpetuum mobile. Co bardziej my, ludzie, jako władcy roślin, zwierząt i insektów, mamy wygodę zrobić jak nam się podoba!

Jesteśmy stworzeni jako jednostki wielu wymiarów doświadczenia i czasem życiu istnieje obnażyć naszą naturalną naturę i istotę, ducha, poprzez naszą formę fizyczną. Naszym obiektem na ziemi jak w naszym ludzkim jest podróż z zwrotem do wymiaru duchowego, jest przyrost, oraz udoskonalenie naszych ludzkich cech. Mamy się rozwijać w ciągu swojego żywota w globie fizycznym.

Wyzwania, które spotkamy na ulicy mają pomóc nam się rozwijać, by udoskonalić nasz charakter. Zmuszają nas do doświadczeń i oczekują, że wykryjemy odpowiedź. Mają dostroić nasz charakter w taki sam sposób, jak muzyk dostraja swoje skrzypce.
Charakter duchu filozofii bywa indywidualny dla wszelkiego z nas. Ale bez aspektu na to, jak zróżnicowane nasze przekonania i filozofie jesteśmy w globie fizycznym, czy nam się to podoba, czy nie, są ze sobą scalone przez nasze koncepcji, uczucia, marzenia, aspiracje i funkcjonowania Żywiec.

Kiedy stajemy się świadomi, i nauczymy się ocenić i używać te podręczniki w naszym dziennym życiu, zupełnie przyszłościowy świat otwiera się dla nas, możemy gwałtownie osiągnąć, to co chcemy, i robić, co zechcemy. Nagle nowe życie to cud.